Apie centrą

Prekybos ir laisvalaikio centre „TILŽĖ“ yra apie 180 prekybos, paslaugų ir laisvalaikio praleidimo vietų. Apsipirkimas čia patogus, o laisvalaikis malonus.

APIE MUS

Vienas didžiausių šiaurės Lietuvoje prekybos ir pramogų centrų „TILŽĖ“ atvėrė duris 2007 m. gruodžio mėn. 20 d. Įkurtuvės užtruko iki kitų metų vasario mėn. 12-osios, kai buvo atidaryta antroji prekybos centro, kurioje dabar trykšta fontanas, dalis. Tad, savo gimtadienį „Tilžė“ švenčia vasario mėnesį, dalindama lankytojams dovanas, džiugias akimirkas ir teigiamas emocijas.

1898 metais, dabartinės PPC „Tilžė“ vietoje, buvo įkurtas brolių Nurokų garinis odų perdirbimo fabrikas, ilgus metus buvęs žinomas „Šiaulių stumbro“ pavadinimu. Apie tai byloja iki šių dienų išlikęs dviejų aukštų admininstracinis pastatas – architektūros paveldas, organiškai įsiliejęs į PPC pastatų audinį, kurio pirmajame aukšte dabar veikia Suši restoranas, o antrajame - siuvykla Marema.

PLC „Tilžės“ bendras plotas siekia daugiau kaip 31 tūkst., o nuomojamas – 24 tūkst. kv. metrus. Šalia „Tilžės“ įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti 820 automobilių. Prekybos centre yra 130 nuomojamų patalpų.

Prekybos ir laisvalaikio centras pavadintas miesto gatvės, šalia kurios ir įsikūręs, vardu. Pagrindinė ir didžiausia Šiaulių gatvė yra netoli greitkelio, vedančio į Rygą. Tad, „Tilžė“ pastatyta puikioje susisiekimo atžvilgiu vietoje – į jį patogu ateiti pėsčiomis, privažiuoti tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu.

„Tilžėje“ bene didžiausias Lietuvoje baldų ir jų aksesurų pasirinkimas, akį džiugina interjero prekių įvairovė, gausus kilimų bei kiliminių dangų, šviestuvų, stalinių lempų asortimentas.

Prekybos centre gausus galanterijos, drabužių, avalynės prekių. Veikia optikos, gėlių, prekių gyvūnams, šventinės atributikos, kosmetikos parduotuvės. „Tilžėje“ įsikūrusi firminė saldainių parduotuvė „Rūta“. Be to, veikia dvi vaistinės: „N“ ir Eurovaistinė.

Prekybos ir pramogų centre yra vaikų žaidimų kambarys Žiogas, kur tėvai saugiai gali palikti savo atžalas.

Tarp pirkinių galima padaryti pertraukėles ir pavalgyti net šešiose skirtingose maitinimo įstaigose, nuo išskirtinės Armėnų virtuvės iki lietuviško maisto svetainės. Ir maži ir dideli gali paskanauti desertų CAN CAN picerijoje.

„Tilžės“ prekybos ir pramogų centre veikia net trys mažmeninės prekybos tinklai, ko nerasite jokiame kitame prekybos centre šalyje: Norfa, Maxima ir Vynoteka.

Apsiprekinę ir pasisotinę galite užsukti į kino tetrą bei lauke esančią nemokamą išskirtinę vaikų žaidimo aikštelę, o savaitgaliais ir per moksleivių atostogas laisvalaikio zonoje prie fontanų mažieji turi galimybės pašokinėti ant batuto, o vyrai nusiplauti automobilius ar pasižvalgyti židinių pasaulyje.