Naujienos

Šiauliečiai laukiami naujajame TILŽĖS PAŠTE

2021 05 18 - 2021 06 18


Nuo gegužės 1 d. PC „Tilžė“  klientų laukia naujasis Tilžės paštas. Į šį skyrių perkeltas paštas, anksčiau veikęs Aušros alėjoje. Naujasis Lietuvos pašto skyrius įrengtas pagal naują  modernią koncepciją, klientų patogumui dirba valanda ilgiau.

„Svarbiausias kriterijus, kuriuo vadovaujamės perkeldami ar apjungdami pašto skyrius, yra kokybiškų ir patogiai prieinamų paslaugų klientams užtikrinimas. Dauguma atnaujinamų pašto skyrių perkeliami į prekybos centrus, kurie yra dažnai gyventojų lankoma vieta, klientams čia patogu užsukti į paštą einant apsipirkti, greta yra automobilių stovėjimo aikštelės, o pačios patalpos pritaikytos žmonėms su negalia. Su malonumu laukiama šiauliečių naujame skyriuje“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Naujame pašto skyriuje įrengti trys klientų aptarnavimo langeliai, patogi laukimo salė, siuntų savitarnos erdvė. Tilžės paštas darbo dienomis dirbs 10.00 – 20.00 val., šeštadieniais 10.00 – 15.00 val. Naujose patalpose darbuotojai turi patogias darbo vietas, specialius stelažus siuntų sudėjimui bei skirstymui, virtuvėlę, persirengimo kabinas.

Naujasis Tilžės paštas – jau 46 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius. Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti kokybiškai, šiuolaikiškai ir patogiai.