Naujienos

LEDINĖ VASARA taisyklės

2022 08 01 - 2022 08 31


PREKYBOS IR PRAMOGŲ CENTRO ŠIAULIŲ „TILŽĖ“ AKCIJOS LEDINĖ VASARA TAISYKLĖS

 1. Organizatorius ir vykdytojas yra UAB „Rivona“, įm. kodas 110512039, Savanorių pr. 176B, Vilnius.
 2. AKCIJOS ESMĖ. perkantys už 20 Eur ir daugiau gauna nemokamai PIEMENĖLIO vanilinį plombyrą, 120 ml/1 vnt.
 3. AKCIJOS VIETA.Akcija vyksta prekybos ir laisvalaikio centre ŠIAULIŲ TILŽĖ, adresu Tilžės g. 225, Šiauliai.
 4. DATA. Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. arba kol bus išdalintas numatytas dovanų kiekis.
 5. DOVANA ir DOVANŲ KIEKIS. Viso bus išdalinta 2500 vnt. PIEMENĖLIO vanilinių plombyų, 120 ml/1 vnt.
 6. AKCIJOS APRAŠYMAS. Akcijoje turi teisę dalyvauti kiekvienas pirkėjas/-a, 2022 m. rugpjūčio 1-rugpjūčio 31 d., (imtinai) apsipirkęs/-usi ŠIAULIŲ TILŽĖS parduotuvėje ar paslaugų taške už 20 Eur ar didesne sumą ir pateikęs pirkimo čekį kaip įrodymą. Čekį reikia pateikti apsaugos poste apsaugos darbuotojui. Čekio antra pusė bus pažymėta TILŽĖS spaudu. Pirkimo čekiai pakartotinai akcijoje nedalyvauja. Pirkimo čekis bus grąžintas pirkėjui. Už vieną pirkimo čekį dovanojame maksimaliai tik vieną PIEMENĖLIO vanilinį plombyrą, 120 ml/1 vnt.
 7. Akcijoje dalyvauja tik 2022 08 01 - 2022 08 31 d. prekių ar paslaugų čekiai, IŠSKYRUS NORFA, MAXIMA, ŠIAULŲ BANKO, KINO TEATRO ATLANTIS CINEMAS, VYNOTEKA pirkimo čekius.
 8. Čekiai neskaidomi ir nesumuojami. Nenustačius pirkimo datos ant čekio, akcijoje toks čekis nedalyvauja.
 9. Jaunesni nei 16 metų asmenys žaidime dalyvauti gali tik su tėvų ar globėjų sutikimu.
 10. Žaidimo laimėtojo išlaidos, susijusios su prizo patvirtinimu, atsiėmimu, atsisakymu ar panaudojimu, žaidimo laimėtojui neatlyginamos.
 11. Žaidimo organizatorius, įtaręs žaidimo taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo atidavimą žaidimo dalyviui iki atitinkamo tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad dalyvis pažeidė žaidimo taisykles, žaidimo organizatorius turi teisę priimti sprendimą neišduoti žaidimo dalyviui prizo.
 12. Žaidime dalyvaujantys asmenys įsipareigoja savo rizika tinkamai susipažinti su žaidimo taisyklėmis, dalyvaudami žaidime patvirtina, kad jas suprato ir sutinka jų laikytis, taip pat sutinka su žaidimo organizatoriaus priimtais su žaidimu susijusiais sprendimais.
 13. Žaidimo prizas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas. Prizo negalima grąžinti ar keisti.
 14. Žaidime negali dalyvauti UAB „TILŽĖ parduotuvių ir paslaugų teikimo įmonių operatorių darbuotojai ir jų šeimos nariai (sutuoktinis, vaikai, tėvai) – jie neturi teisės į prizą.
 15. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles arba nutraukti žaidimą bet kuriuo metu ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti tinklalapyje www.siauliutilze.lt